Kategoria: Serwis komputerowy

Szybka reakcja po zalaniu komputera lub laptopa jest bardzo…

Dzisiaj trafił do nas nowy Laptop marki DELL (oznaczenie płyty 04D2JV 35573182 VER 1A)  który został rozpakowany przez nowego właściciela , chwila nieuwagi a jego pupil domowy (zwierzątko) przewróciło napój i laptop został praktycznie cały zalany.

Reakcja właściciela była natychmiastowa już praktycznie po chwili szukał serwisu który może mu pomóc w tej beznadziejnej sytuacji. Trafił do Firmy Komp-Tech praktycznie przed samym zamknięciem serwisu , pracownik przyjmujący sprzęt widząc co się stało zlecił natychmiastowe rozebranie laptopa (w momencie przekazywania sprzętu przez klienta można było dostrzec jak wylatuje woda / płyn przez różnego rodzaju otwory w urządzeniu).

Dzięki temu zabiegowi i i szybkiej reakcji doświadczonego pracownika udało się minimalnym kosztem naprawić NOWEGO LAPTOPA który już został zalany! Jak widzimy każdemu może przytrafić się tak nietypowa sytuacja ale trzeba pamiętać że trzeba wtedy działać również natychmiastowo jak pracownik naszej firmy. Firma Komp-Tech zajmuje się na co dzień takimi tematami.

Codziennie u nas w firmie naprawiane są laptopy po różnego rodzaju zalaniach , upadkach czy nadepnięciach. Dzięki zdobytej  wiedzy i doświadczeniu praktycznie każde urządzenie jesteśmy w stanie naprawić i udzielić na taką naprawę gwarancji.

Nie boimy się żadnego wyzwania. Jeżeli przytrafiło ci się coś podobnego nie zwlekaj firma Komp-Tech służy pomocą.

Serwis urządzeń firmy Acer

Firma Acer jest to tajwański producent oferujący komputery , laptopy, monitory , tablety, komputery All-in-One i różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. Marki firmy Acer to

Emachines, Gataway, Packard Bell, Predator

Firma Komp-tech oferuje pełne wsparcie w zakresie napraw każdego rodzaju sprzętu marki Acer , Emachines , Packard Bell czy Predator. Do najczęstszych usterek jakie można spotkać to wyłamane zawiasy , uszkodzona obudowa, uszkodzone gniazdo zasilania, uszkodzony układ BGA, Czarny obraz na ekranie po uruchomieniu. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przez lata oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej mamy skuteczność napraw na poziomie 98%. Możemy zagwarantować że dołożymy pełnych starać aby komputery , laptopy , tablety , monitory czy inna elektronika tego producenta zostały naprawione jak najszybciej.

Naprawa Laptopów z serii HP w Bydgoszczy

Laptopy z serii HP jest jednym z gigantów produkujących min Komputery osobiste. Marka Hp znana jest na całym świecie zajmująca się produkcją laptopów, komputerów osobistych, drukarek czy urządzeń sieciowych . Firma HP została założona w1939r a ich pierwszym produktem był oscylator dźwiękowy, model 200A. Jednym z pierwszych ich klientów był Walt Disney.

Naprawa Laptopa HP – Hawlett Packard

Korzystając z usług KOMP-TECH z Bydgoszczy, możecie mieć pewność, że wasz sprzęt trafił w ręce profesjonalistów i zostanie naprawiony. Oferujemy najwyższej jakości usługę Przekazując nam swój komputer, laptop lub inne urządzenie marki HP możecie, mieć pewność że otrzyma nowe życie i sprzęt trafi sprawny

Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą sprzętu HP , Hewlett-Packard . Naprawiamy każdego rodzaju komputery tego producenta. Nasz serwis HP z Bydgoszczy oferuje usługi naprawy laptopów po zalaniu, wymian układów BGA , Naprawy głównego zasilania, wymiany matryc, klawiatur po instalacje systemów operacyjnych, odzyskiwanie danych czy tworzenie kopi zapasowych. Na codzień zajmujemy się naprawą laptopów HP z serii:

HP Pavilion, HP Envy, HP Probook, HP Elitebook, HP Mini, HP Scpectre oraz wiele innych

Jeżeli masz problem z laptopem tego producenta zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Każda diagnoza u nas w serwisie jest całkowicie bezpłatna.

505 823 268