Naprawa laptopów

KOMP-TECH.pl to profesjonalny serwis, naprawa laptopów i komputerów działający na terenie w Bydgoszczy.
Naprawa laptopów wiodących producentów na rynku: Lenovo, Asus, Acer, MSI, Toshiba, HP, Apple i wiele innych. Na wszelkie wykonywane przez nas naprawy komputerów oraz pozostałe usługi informatyczne udzielmy gwarancję.

Wszystkie naprawy wykonujemy w siedzibie firmy przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 28B w Bydgoszczy. Posiadamy wykształcenie branżowe. Dokładnie diagnozujemy uszkodzone elementy w Państwa urządzeniu. Aby zoptymalizować koszt naprawy nie ograniczamy się do napraw całych podzespołów, ale również wymieniamy części składowe.

Na co dzień zajmujemy się naprawą komputerów wszystkich marek dostępnych na rynku Acer, Lenovo, Hp, Dell, Toshiba, MSI, Samsung. Dzięki bogatemu doświadczeniu które zdobyliśmy przez lata mamy skuteczność napraw na poziomie 98%. Każdy sprzęt trafiony do nas trafia w ręce profesjonalistów działających z pasją. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, profesjonalnym narzędzia, oraz wysoce wyspecjalizowanym pracownikom możesz mieć pewność że sprzęt wróci do Ciebie Sprawny. Na miejscu mamy własny magazyn części dzięki czemu niektóre naprawy potrafią odbyć się na miejscu na poczekaniu klienta. Na każdą naszą naprawę udzielamy długiej gwarancji do 12msc.

Firma Komp-Tech jest to profesjonalny serwis laptopów, komputerów, monitorów, tabletów działająca w Bydgoszczy

505 823 268