Szybka reakcja po zalaniu komputera lub laptopa jest bardzo ważna

Dzisiaj trafił do nas nowy Laptop marki DELL (oznaczenie płyty 04D2JV 35573182 VER 1A)  który został rozpakowany przez nowego właściciela , chwila nieuwagi a jego pupil domowy (zwierzątko) przewróciło napój i laptop został praktycznie cały zalany.

Reakcja właściciela była natychmiastowa już praktycznie po chwili szukał serwisu który może mu pomóc w tej beznadziejnej sytuacji. Trafił do Firmy Komp-Tech praktycznie przed samym zamknięciem serwisu , pracownik przyjmujący sprzęt widząc co się stało zlecił natychmiastowe rozebranie laptopa (w momencie przekazywania sprzętu przez klienta można było dostrzec jak wylatuje woda / płyn przez różnego rodzaju otwory w urządzeniu).

Dzięki temu zabiegowi i i szybkiej reakcji doświadczonego pracownika udało się minimalnym kosztem naprawić NOWEGO LAPTOPA który już został zalany! Jak widzimy każdemu może przytrafić się tak nietypowa sytuacja ale trzeba pamiętać że trzeba wtedy działać również natychmiastowo jak pracownik naszej firmy. Firma Komp-Tech zajmuje się na co dzień takimi tematami.

Codziennie u nas w firmie naprawiane są laptopy po różnego rodzaju zalaniach , upadkach czy nadepnięciach. Dzięki zdobytej  wiedzy i doświadczeniu praktycznie każde urządzenie jesteśmy w stanie naprawić i udzielić na taką naprawę gwarancji.

Nie boimy się żadnego wyzwania. Jeżeli przytrafiło ci się coś podobnego nie zwlekaj firma Komp-Tech służy pomocą.

505 823 268