Naprawa Laptopów z serii HP w Bydgoszczy

Laptopy z serii HP jest jednym z gigantów produkujących min Komputery osobiste. Marka Hp znana jest na całym świecie zajmująca się produkcją laptopów, komputerów osobistych, drukarek czy urządzeń sieciowych . Firma HP została założona w1939r a ich pierwszym produktem był oscylator dźwiękowy, model 200A. Jednym z pierwszych ich klientów był Walt Disney.

Naprawa Laptopa HP – Hawlett Packard

Korzystając z usług KOMP-TECH z Bydgoszczy, możecie mieć pewność, że wasz sprzęt trafił w ręce profesjonalistów i zostanie naprawiony. Oferujemy najwyższej jakości usługę Przekazując nam swój komputer, laptop lub inne urządzenie marki HP możecie, mieć pewność że otrzyma nowe życie i sprzęt trafi sprawny

Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą sprzętu HP , Hewlett-Packard . Naprawiamy każdego rodzaju komputery tego producenta. Nasz serwis HP z Bydgoszczy oferuje usługi naprawy laptopów po zalaniu, wymian układów BGA , Naprawy głównego zasilania, wymiany matryc, klawiatur po instalacje systemów operacyjnych, odzyskiwanie danych czy tworzenie kopi zapasowych. Na codzień zajmujemy się naprawą laptopów HP z serii:

HP Pavilion, HP Envy, HP Probook, HP Elitebook, HP Mini, HP Scpectre oraz wiele innych

Jeżeli masz problem z laptopem tego producenta zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Każda diagnoza u nas w serwisie jest całkowicie bezpłatna.

505 823 268