O nas

Serwis laptopów KOMP-TECH.pl Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu: naprawa laptopów po zalaniu, naprawa komputerów i laptopów. Wszelkie inne usługi związane z naprawą sprzętu komputerowego. Nasze doświadczenie zapewnia satysfakcje oraz stały wzrost zadowolonych klientów.
Od lat naprawiamy laptopy wszystkich producentów: Lenovo, Asus, Acer, MSI, Toshiba, HP, Apple i wiele innych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów – zawsze szukamy najskuteczniejszego, ale też rozsądnego finansowo rozwiązania usterki w sprzęcie komputerowym. KOMP-TECH, serwis laptopów zlokalizowany w Bydgoszczy specjalizujący się w naprawach płyt głównych, inwerterów, kart graficznych, układów zasilania oraz usuwania skutków zalania. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wymiany układów BGA oraz SMD. Bydgoska firma KOMP-TECH zatrudnia doświadczonych ekspertów, specjalizujących się w naprawach laptopów wszystkich marek. Posiadamy własny magazyn części zamiennych dla większości notebooków znanych producentów.

Na co dzień zajmujemy się naprawą komputerów wszystkich marek dostępnych na rynku Acer, Lenovo, Hp, Dell, Toshiba, MSI, Samsung. Dzięki bogatemu doświadczeniu które zdobyliśmy przez lata mamy skuteczność napraw na poziomie 98%. Każdy sprzęt trafiony do nas trafia w ręce profesjonalistów działających z pasją. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, profesjonalnym narzędzia, oraz wysoce wyspecjolizowanym pracownikom możesz mieć pewność że sprzęt wróci do Ciebie Sprawny. Na miejscu mamy własny magazyn części dzięki czemu niektóre naprawy potrafią odbyć się na miejscu na poczekaniu klienta. Na każdą naszą naprawę udzielamy długiej gwarancji do 12msc.

505 823 268